تمهیدات مدیریت بحران در برگزاری انتخابات ایمن

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از اتخاذ تمهیدات در برگزاری انتخابات ایمن خبر داد و گفت: ‏میز‬آماده باش در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با حضور دستگاه های خدمت رسان برپا شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۴ 05 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، حامد یزدی مهر، صبح جمعه از برپایی میز آماده باش مدیریت بحران استان تهران همزمان با برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه از اسفندماه سال گذشته تا کنون سه دوره انتخابات برگزار شده است، اظهار کرد: با توجه به اهمیت برگزاری انتخاباتی ایمن و به دور از چالش‌هایی نظیر قطعی برق و حریق‌های احتمالی، مدیریت بحران در سه دوره اخیر انتخابات، با برگزاری میز آماده باش و فراخواندن دستگاه‌های خدمت رسان اقدام به تسهیل در امر برگزاری این آزمون سیاسی کرده است.

رئیس کمیته ایمنی ستاد انتخابات استان تهران در تشریح اقدامات برپایی میز آماده باش طی سه دوره انتخابات گذشته عنوان کرد: مدیریت بحران با برپایی این میز آماده باش برای کمک به مسؤولان برگزاری انتخابات و فرمانداران و به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر این آزمون سیاسی وارد میدان شد، که با این اقدام، ضمن پایداری شبکه برق و ارتباطات و مخابرات و آماده باش پایگاه‌های اورژانس برای شعب اخذ رأی، هماهنگی‌های لازم در خصوص ایجاد ارتباط و برخط بودن نیروهای خدمت رسان را بر عهده داشته است.

یزدی مهر به سرکشی و نظارت بر تمهیدات ایمنی شعب اخذ رأی اشاره و عنوان کرد: با یاری خدا و تمهیدات اتخاذ شده و در میدان بودن مجموعه اداره کل مدیریت بحران، طی سه دوره برگزاری انتخابات از اسفندماه ۱۴۰۲ تا کنون، هیچ مورد نقص ایمنی را شاهد نبودیم و سه دوره انتخابات در ایمنی کامل برگزار و انتخابات چهارم نیز، که فردا جمعه ۱۵ تیرماه است با تدابیر اتخاذ شده ایمن برگزار خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در ادامه ضمن دعوت از همه مردم به ویژه شهروندان شهر و استان تهران برای مشارکت حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: میز آماده باش از بامداد امروز جمعه ۱۵ تیرماه در اداره کل مدیریت بحران استان تهران، با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های خدمت رسان برپا شده و تمهیدات ویژه در این حوزه اندیشیده و برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار