کشف ۲ میلیارد تومان تجهیزات تتو قاچاق در بازار تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هزار قلم انواع انواع تجهیزات تتو قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۲ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۱ 06 July 2024

به گزارش «تابناک تهران» به نقل از تسنیم، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در این خصوص اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده بازار شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو شده است که کالای خارجی را توسط خودروهای شوتی از جنوب کشور به این مکان منتقل و توزیع می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد این محل پارکینگ یک باب ساختمان بوده و کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است که مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع انواع تجهیزات تتو در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی هستند.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد 1174 قلم انواع تجهیزات تتو محصول کشور چین و آمریکا بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 2 میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: مصرف‌کنندگان داروها و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق با انقضای تاریخ مصرف و فاقد استاندارد لازم بودن، معمولاً به انواع بیماری‌ها و امراض پوستی دچار می‌شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار