سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز بازدیدهای تخصصی از مجموع ۷۵۳ دستگاه پل سواره‌رو پایتخت خبر داد و اعلام کرد که عملیات نگهداشت این پل‌ها در حال انجام است.
کد خبر: ۱۰۱۲۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹ 30 November 2021

به گزارش تابناک تهران به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مسعود حق لطفی اظهار داشت: اقدامات ترمیمی و اصلاحی روی پل های مذکور متعاقب بررسی نتایج و گزارشات حاصل از بازدیدها، به صورت هوشمند اعمال می شود.

وی از اجرای عملیات نگهداشت پل‌ها به عنوان یکی از وظایف مستمر سازمان مهندسی و عمران شهر تهران نام برد و گفت: عمده اقدامات مربوط به نگهداشت پل ها شامل تعمیر درزهای انبساط و سیستم جمع آوری آب‌های سطحی و همچنین مرمت آسیب های وارده به بتن و نرده های حفاظ جانبی است که بیشتر پس از دریافت گزارش‌های ثبت شده در سامانه های ارتباط مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ و بازدید کارشناسان مربوطه صورت می پذیرد.

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، با تاکید بر اینکه اقدامات مربوط به ترمیم و نگهداشت پل‌ها به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه در حال اجرا است، از اتمام عملیات تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با خیابان ایثارگران تا پایان پاییز امسال خبر داد.

به گزارش ایرنا، عملیات نگهداشت و اقدامات ترمیمی و اصلاحی ۷۵۳ پل سواره در مناطق ۲۲ گانه پایتخت در حال انجام است که این اقدامات کاهش بسزایی در کاهش بار ترافیکی دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار