پیکر مطهر شهید مدافع امنیت، استوار دوم "امین سعیدی" صبح امروز (سه شنبه) با حضور پرشمار مردم در شهرستان رباط‌کریم تشییع شد.
کد خبر: ۱۰۱۲۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹ 30 November 2021

به گزارش تابناک تهران، استوار دوم امین سعیدی یکشنبه شب در عملیات دستگیری افراد شرور و قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه احمدآباد مستوفی به ضرب گلوله اشرار به مقام رفیع شهادت نائل شد.

سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در تشریح جزئیات شهادت این شهید مدافع امنیت به ایرنا گفت: ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه یکشنبه شب، برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده در خصوص فروش و توزیع مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان و افراد شرور منطقه احمدآباد مستوفی، ماموران کلانتری این منطقه، از جمله استوار دوم "امین سعیدی" به همراه چند تن از همکارانش، جهت بررسی موضوع به محل فعالیت قاچاقچیان اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه ماموران انتظامی مشخص شد چند نفر در محوطه ای که آلونکی در آن تعبیه شده بود در حال توزیع و مصرف مواد مخدر بودند که به محض نزدیک شدن ماموران کلانتری، یکی از قاچاقچیان که از افراد سابقه دار و شرور منطقه نیز محسوب و پیشتر چندین بار توسط پلیس دستگیر شده بود، با یک قبضه سلاح کمری به سمت استوار دوم سعیدی شلیک کرد که وی از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

به گفته این مقام ارشد انتظامی، برغم انتقال سریع این همکار انتظامی به درمانگاهی در احمدآباد مستوفی، تلاش کادر درمان برای احیاء‌ این مامور انتظامی موثر واقع نشد و وی به درجه رفیع شهادت نائل شد و به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوست.

سردار ظهیری تصریح کرد: در جریان درگیری مذکور چندین تیر به سمت این قاچاقچی مواد مخدر و همدستانش شلیک شد لیکن متهمان با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار