معاون استاندار تهران:
ری- فرماندار ویژه ری با اشاره به تفویض اختیارات لازم به دستگاه های نظارتی و قضایی برای مبارزه با گرانفروشی گفت: احتکار و گرانفروشی در شهرری با برخورد جدی همراه خواهد بود.
کد خبر: ۱۰۴۴۰۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶ 11 May 2022

به گزارش تابناک تهران، حمید زمانی صبح چهارشنبه در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی بخش کهریزک اظهار داشت: در این شرایط باید چند هفته پیش رو را برای رصد و کنترل بازار و جلوگیری از فعالیت اخلاگران در اقتصاد با جدیت فعال بود.

وی افزود: تمام اختیارات لازم به دستگاه قضا و سازمان‌های نظارتی برای برخورد جدی با احتکار، گران فروشی و ایجاد اختلال تفویض شده است و بازرسان در محل کشف تخلف مختار به صدور و اجرای بلافاصله آن هستند.

زمانی خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم که در کمتر از سه ماه آینده این اقدام جسورانه دولت تأثیر مثبت خود را در زندگی و معیشت مردم نشان خواهد داد و برای دستیابی به چنین نتیجه‌ای همه مسئولان در تمام جایگاه‌ها باید همکاری و همدلی لازم را داشته باشند.

معاون استاندار تهران اضافه کرد: در جراحی اقتصادی بزرگی که دولت آغاز کرده است با آنکه با تأخیر اطلاع رسانی و تبیین انجام گرفت، اما تمام اقدامات برای تأمین اقلام اساسی کشور انجام شده است.

زمانی ادامه داد: افتخار امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی کار با مردم و استمرار آن با تکیه بر آنان بود و شوراها تجلی بارز این مسئله است.

وی تاکید کرد: دولت سیزدهم، دولت امید و توکل به خداوند و با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم پای کار آمده است.

معاون استاندار تهران افزود: روز گذشته رهبر معظم انقلاب به صراحت دستور دادند همه ارکان نظام با دولت همراه باشند، دولتی که به گفته رئیس جمهور هیچ شانی جز خدمت گذاری به مردم ندارد.

فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه ما با شوراها غریبه نیستیم، گفت: شما اعضای شورا مخاطب دارید و از همین رو باید برای توجیه و تبیین مردم در خصوص تلاش‌های اقتصادی دولت اقدام کنید.

فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر لزوم دقت و مراقبت در کارها برای جلوگیری از وقوع هر نوع اتفاق نادرست، یادآور شد: تمام تلاشتان این باشد تا با خدمت گذاری به مردم، اخبار خوب از محل خدمت شما منعکس شود.

زمانی خاطرنشان کرد: اکنون دولت تمام تلاش خود را برای مدیریت بازار، بهبود وضعیت اقتصادی و جلوگیری از سودجویی متخلفان به کار گرفته است، در همین راستا می‌طلبد تا دیگر بخش‌ها نیز همراهی و مراقبت لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی، حساس‌ترین محل خدمت در کشور همان کاری است که مسئولیت آن به ما واگذار شده‌است.

زمانی در زمینه فعالیت شوراهای روستایی نیز یادآور شد: اگر همدیگر را امر به معروف نکنیم و به حد مراقبت عملکرد خود و همکاران نباشیم، امکان وقوع هر اتفاقی که نباید رخ دهد وجود دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار