فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۳ سارق زورگیر که با همکاری یکدیگر محموله یک دستگاه خودرو وانت را زورگیری کرده بودند، خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۸۹۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹ 23 January 2023

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری ضمن اعلام خبر دستگیری ۳ سارق زورگیر که با همکاری یکدیگر محموله یک دستگاه خودرو وانت را زورگیری کرده بودند، اظهار کرد: با شکایت راننده یک دستگاه خودرو وانت مبنی‌بر زورگیری و سرقت محموله خودرواش از توسط ۳ جوان با تهدید سلاح سرد بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی عنوان داشت: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت راننده خودرو در حال انتقال کالای وارداتی به تعداد ۱۸۰ طاقه پارچه بوده که متهمان با مسدود کردن مسیر تردد خودرو محموله وانت را تخلیه و زورگیری کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری به شناسایی هر سه سارق و مخفیگاه آنان با تلاش شبانه روزی کارآگاهان شهرستان ری اشاره کرد و گفت: در سه عملیات همزمان هر سه سارق در ۳ مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه محموله به سرقت رفته از مخفیگاه متهمان کشف شد و در اختیار مالک این اموال قرار گرفت، ادامه داد: کارشناسان ارزش ریال اموال کشف شده را ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند که با دستور مرجع قضایی تحقیقات از متهمان برای کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار