زالی:
فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران با بیان این که هرگونه تجمعات آیینی در استان تهران ممنوع است، از تعطیلی بوستان ها با هماهنگی شهرداری ها خبر داد.
کد خبر: ۹۷۹۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲ 20 July 2021

به گزارش «تابناک تهران»، علیرضا زالی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: هرگونه تجمع مورد تأیید ما نیست و مخالف مقررات مربوطه است و همچنین کلیه برنامه‌های آئینی در تهران تعطیل و ممنوع است.

وی افزود: کلیه تجمعات فرهنگی و غیر فرهنگی نیز تعطیل است و بوستان‌های استان تهران نیز با هماهنگی شهرداری‌ها تعطیل است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: شرایط کرونایی تهران بسیار پیچیده و بغرنج است و به همین دلیل دولت با تعطیلی یک هفته‌ای موافقت کرد و هدف از این تعطیلی یکپارچه جلوگیری از شیوع بیش از پیش ویروس کرونا دلتا است.

زالی با بیان اینکه خیز پنجم ویروس کرونا به دلیل چرخش واریانت دلتا بسیار سهمگین‌تر از پیک‌های قبلی است، گفت: باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی تر گرفته شده و مداخلات بیشتری را شاهد باشیم و نباید فکر کنیم، با واکسیناسیون و یا یک بار ابتلاء به کرونا می‌تواند از ابتلای مجدد پیشگیری کند.

وی افزود: بر اساس بخشنامه‌ای که انجام شد، مراکز بهداشتی و درمانی به ویژه مراکز مرتبط با واکسیناسیون کرونا مشمول تعطیلی نیستند، بنابراین در روزهای آتی فرآیند واکسیناسیون افراد دچار وقفه نخواهد شد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: دلیل این عدم تعطیلی نیز این است، که افراد بر اساس برنامه از پیش تعیین شده و پیامک‌های ارسالی مراجعه خواهند کرد و نباید این مراکز تعطیل باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین