نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی:
ورامین- نماینده مردم دشت ورامین در مجلس با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جدی در مجلس ریل گذاری بستر کارآفرینی است گفت: تولیدی های دشت ورامین که در اشتغالزایی سهیم هستند حمایت خواهند شد.
کد خبر: ۹۹۲۸۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷ 11 September 2021

به گزارش «تابناک تهران»، حسین نوش آبادی صبح شنبه در حاشیه بازدید از کارخانه شیشه و بلور در روستای ریحان آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت بسیار خوب شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک برای ایجاد اشتغال گفت: در دشت ورامین شاهد اقدامات خوب این نوع کارگاه‌ها هستیم که به دلیل فعالیت‌های گسترده کارآفرینان در حوزه بلور و شیشه در حال حاضر این منطقه به عنوان برند شیشه کشور ثبت ملی شده است.

نوش آبادی با بیان اینکه ثبت ملی شیشه و بلور دیار ۱۵ خرداد یک حرکت نمادین است که عنوان کنیم این منطقه برای تولید محصولات دارای پتانسیل خوبی دارد افزود: هم اکنون به واسطه این تولیدات در منطقه رقابت خوبی ایجاد شده و تولیدات به عراق و کشورهای عربی همسایه به عنوان یک برند ارسال می‌شود.

نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک اظهار داشت: این کارخانه‌ها کارگاه‌های تولیدی یکی از کارگاه‌های زودبازده است و از مزایای این کارگاه‌های کوچک اشتغال زایی است که در جهش تولید نقش دارند.

وی در خصوص برنامه‌هایی برای حل مشکلات و معضلات تولیدی‌ها و کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی عنوان داشت: در این بازدیدها که با حضور رئیس اداره صمت انجام می‌شود صاحبان مشاغل موانعی را که در زمینه دارایی و بیمه دارند مطرح می‌کنند و مشکلات را می‌شنویم و موانع در ستاد رفع موانع و تسهیل تولید شهرستان بررسی می‌شود و اگر موردی باشد که به طور قانونی حل شود در اولویت قرار می‌گیرند.

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برنامه ما این است که در دشت ورامین از کارگاه‌ها و تولیدی‌های که سهمی در ایجاد اشتغال دارند حمایت کنیم و یکی از برنامه‌هایی که به طور جدی در مجلس مصمم به انجام آن هستیم جهش تولید و ایجاد ریل گذاری بستر کارآفرینی است و که انشاالله در دولت جدید شاهد جهش تولید و فعالیت‌های جهادی خواهیم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار