فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف ۷۸ هزار لیتر فرآورده‌های سوختی قاچاق عرضه خارج از شبکه در کهریزک و دستگیری سه متهم خبر داد و گفت: ارزش ریالی اموال کشف شده ۳۰ میلیارد ریال است.
کد خبر: ۱۱۵۴۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲ 13 February 2024

به گزارش تابناک تهران، سرهنگ محمدقاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: با دریافت اخباری در هفته‌های اخیر مبنی بر دپوی غیرمجاز مقادیر زیادی سوخت در یکی از انبار‌های متروکه در محدوده کهریزک، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری محل قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اطلاعات کلانتری ۱۷۰ با اشرافیت اطلاعاتی موفق شدند انبار متروکه مورد نظر را شناسایی و با انجام هماهنگی‌های قضائی روز گذشته به محل اعزام شدند و در بازرسی از محل، ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق عرضه خارج از شبکه در تانکر‌های بزرگ کشف کنند.

طرهانی با بیان اینکه کار شناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: در این راستا سه متهم دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی کهریزک معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان بر مبارزه قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز و نتایج بسیار مناسب آن تاکید کرد و از مردم خواست؛ هرگونه اطلاعات خود در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و غیر قانونی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار