فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه توسط عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران در پایانه جنوب خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۹۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۷ 05 June 2024

به گزارش «تابناک تهران» از شهر، سرهنگ سیدهادی موسوی، مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهراندر این باره گفت: عوامل ما در یگان حفاظت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه های مسافری شهر تهران حین انجام وظیفه در پایانه جنوب با یک کیف رها شده در موقعیت ورودی درب پایانه مواجه می شوند.

فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران افزود: با توجه به حساسیت موضوع به ویژه در روزهای اخیر عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران با رعایت اصول و قوانین حفاظتی و مراقبتی به بررسی کیف رها شده پرداختند که با باز شدن درب آن مشخص شد کیف رها شده حاوی مقدار یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه است.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا شخصی نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شده است یا خیر، گفت: با توجه به رها بودن کیف و بدون صاحب بودن آن تا به این لحظه فردی در این باره دستگیر نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران در بررسی بیشتر کیف یک عدد کارت شناسایی را متعلق به یک خانم از اتباع افغان پیدا کردند که پس از تنظیم صورت‌جلسه موضوع جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌ربط ارجاع داده شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار