رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: پنج تن و ۵۰ کیلوگرم به ارزش ۹ میلیارد و ۳۳ میلیون ریال از یک انبار در جنوب تهران کشف شد.
کد خبر: ۹۶۴۲۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱ 16 May 2021

موسی احمدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خشکبارهای قاچاق کشف شده شامل بادام هندی، مویز، بادام درختی و خلال بادام است که در طرح تشدید بازرسی ها با هدف کنترل بازار توسط بازرسان اداره صمت و دستگاه‌های نظارتی کشف شد.

وی با بیان اینکه صاحب خشکبار قاچاق کشف شده جهت اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: تمامی این خشکبار کشف شده به جرم قاچاق، احتکار، اختفاء و عدم عرضه در بازار ضبط شده اند.

احمدی ادامه داد: این میزان کالای قاچاق در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، خاطرنشان کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

احمدی با بیان اینکه در زمینه تخلف در حوزه قاچاق، احتکار و اختفا بدون کمترین اغماضی برخورد انجام می‌شود، عنوان کرد: اداره صمت شهرستان ری به همراه اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه تیم‌های بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار