یک منبع آگاه در پلیس تهران، کشف جسد "بابک خرمدین" کارگردان سینما را تایید کرد و گفت: جسد مثله شده این مرد جوان صبح ۲۶ اردیبهشت جاری در خیابان نفیسی محله اکباتان کشف شد.
کد خبر: ۹۶۴۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹ 17 May 2021

مأموران کلانتری ۱۳۵ تشخیص هویت و تجسس با حضور در محل کشف جسد و تشکیل پرونده، به بررسی ابعاد این قتل پرداختند.

وی با بیان اینکه در این ارتباط یکی از اقوام نزدیک این کارگردان سینما دستگیر شده است، اظهار داشت: این فرد در اعترافات خود گفته است به خاطر اختلافاتی که با مقتول داشتیم صبح دیروز -یکشنبه- او را با خوراندن دارو، بیهوش کرده و سپس با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

این منبع آگاه اضافه کرد: متهم مدعی است که پس از انجام قتل و برای خارج کردن جسد این کارگردان، آن را تکه تکه کرده و در نزدیک‌ترین سطل زباله انداخته است.

بابک خرمدین متولد ۱۳۵۳ در تهران و کارگردان سینما بود.

آن مرحوم برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای «بور بیجاده رنگ» در جشنواره بین المللی فیلم آسا (فیلم های انسان دوستانه) ۱۳۸۸، برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در پنجمین جشنواره بین المللی پروین اعتصامی۱۳۸۸، برنده جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه و بهترین صدا برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در ششمین جشنواره دانشجویی فیلم نهال ( دانشگاه هنر) ۱۳۸۸ و نامزد بهترین تصویر برداری و تدوین را در کارنامه کاری خود ثبت کرده بود.

منبع/ایرنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار